VÝSLEDKY 2021 / 2022

MČR družstev v rapid šachu 2021

Konečné pořadí po 8 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Moravská Slavia Brno   A 8 7 1 0 22 117 24
2 3 INGEM - ŠK Líně 8 6 1 1 19 117 20
3 1 ŠK Zikuda Turnov A 8 6 0 2 18 115 24
4 19 ŠK Kladno 8 5 0 3 15 111 17
5 7 Moravská Slavia Brno   B 8 4 3 1 15 110 21
11 9 SK Děčín A 8 3 3 2 12 101 20
27 21 SK Děčín B 7 1 2 4 8 67 15
31 30 SK Děčín C 7 1 0 6 6 61 9

MČR družstev v bleskovém šachu 2021

Konečné pořadí po 15 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Moravská Slavia Brno A 15 13 1 1 40 370 46
2 1 ŠK Zikuda Turnov A 15 12 2 1 38 372 50
3 3 TJ Pankrác A 15 10 4 1 34 375 44
4 6 ŠK Zikuda Turnov B 15 10 4 1 34 371 41
5 7 SK Děčín A 15 9 3 3 30 373 36
21 17 SK Děčín B 15 5 3 7 18 260 27
28 26 SK Děčín C 15 0 1 14 1 256 12

MČR seniorů 2021 - 70+

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno RtgF Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 3 FM Mojžíš Jaroslav 2030 2222 Šk Polabiny,   Z.S. 7 0,5 46 49
2 1 FM Sejkora Vlastimil 2190 Sk Děčín 7 0,5 45 48
3 8 Kohout Jan 1922 Šachový Klub Jičín   Z.S. 6 0 48 51
4 18 Kotva Milan 1837 Šk Svitavy 6 0 48 53
5 2 Janda Zdeněk 2098 SK Děčín 6 0 47 51
41 53 Purkyt Jaroslav 1520 Sk Děčín 4 0 30 32
58 55 Mlynář Miroslav 1404 ŠO Kunvaldská a.s.   Kunvald 2 0 32 34

MČR seniorů 2021 - 60+

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno RtgF Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 3 CM Urban Zdeněk 2079 Šachový Klub Jičín Z.S. 7 0,5 48 52
2 4 Malinovský Petr 2076 Lokomotiva Krnov 7 0,5 48 52
3 16 Marša Alexandr 1863 ŠK Lokomotiva Brno, Z.S. 6,5 1 48 51
4 5 Mlýnek Petr 2058 Jezdci Jundrov 6,5 0 45 49
5 2 Mojžíš Jan 2102 Tj Náchod 6 0 46 50
15 9 Papay Jindřich 1937 Sk Děčín 5 0 43 46
49 32 Ruffer Václav 1587 Tj Spartak Rychnov n/K 1 0 29 31

MČR seniorů 2021 - 50+

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno RtgF Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Bartoš Jan 2112 Unichess 8 0 44 48
2 2 Korsa Jindřich 2063 Tj Tatran Podbořany Z.S. 7 0 45 49
3 4 Dusbaba Karel 1982 Individuální Člen 6,5 0 47 50
4 7 Blažek Tomáš 1886 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 6 1 44 46
5 9 Voráčková   Jarmila 1802 Klub Šachistů Říčany 1925 6 0 46 49
10 10 Zaťko Michal 1767 Šk Slavie Děčín 4,5 0 39 41
19 16 Fakan Petr 1291 Tj Plzeň Košutka Z.S. 2 0 29 31

Open Letní Praha 2021

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 6 IM Plischki Sebastian GER 2356 DP PRAHA 7,5 51 55
2 2 GM Petr Martin CZE 2503 SK Line 7,5 50 55
3 7 IM Hrabusa Matej SVK 2350 SK Dopravni podnik   Praha 7 48 52
4 5 FM Finek Vaclav CZE 2372 TJ Desko Liberec 7 47 51
5 14 FM Nguyen Alex Dac-Vuong GER 2290 SK ORLOVA POHORELA 7 46 50
92 78 Babicka Michal CZE 1996 SK Decin 4 40 43
150 81 FM Jarocka Liwia POL 1993 2,5 31 33