VÝSLEDKY 2020 / 2021

Memoriál A. Drvoty 2020

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Mikes Jan 2251 Sk Podluzan Prusanky   Z.S. 8,5 42 54 42
2 11 Hurtik Matej 1976 Tj Desko Liberec 7,5 38 50 36
3 2 FM Gregor Jiri 2169 SK Slavoj Litomerice,   z.s. 7 40 51 39
4 3 Hadraba Vladimir 2100 Sk Teplice 6,5 38 50 33
5 22 Jirasko Miroslav 1678 Chess Most 6 36 46 31
6 6 Havranek Tomas 2022 Sk Decin 6 34 44 27
14 5 Janda Zdenek 2024 Sk Decin 5 40 53 33
17 24 Gorej Vojtech 1651 Sk Decin 5 33 44 27
21 12 Papay Jindrich 1940 Sk Decin 4,5 37 47 29
26 29 Masek Daniel 1626 Sk Decin 4,5 32 42 21
33 43 Machka Vit 1277 Sk Decin 4 28 36 19
34 23 Purkyt Jaroslav 1668 Sk Decin 4 27 35 19
44 47 Machka Roman 0 Sk Decin 3 22 28 13
48 39 Durdisova Monika 1394 Klub Sachistu Steti 0,5 20 27 1,5

MČR mládeže v rapid šachu - H10

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 2 Bouška Jiří 1763 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 48 52
2 4 Roubal Matyáš 1702 ŠK Sokol Klatovy 7 48 51
3 1 Delgerdalai Bayarjavkhlan 1778 ŠK Staré Město 7 48 53
4 9 Popov Roman 1555 Sk Oaza Praha 6,5 44 47
5 3 Váňa Jan 1722 ŠK Tachov 6 48 52
10 5 Gorej Vojtěch 1651 SK Děčín 5,5 45 47
43 34 Matusík Petr 1245 Beskydská ŠŠ Z.S. 2 29 31

MČR družstev v rapid šachu

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Družstvo + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Moravská Slávia A 7 1 1 22 129 25
2 5 ŠK ZIKUDA Turnov B 6 1 2 19 140 25
3 2 ŠK Dopravní podnik Praha 5 3 1 18 145 25
4 12 SK Děčín 6 0 3 18 128 22
5 13 Sokol Bakov n/J 5 2 2 17 121 20
26 24 Šachový klub Praha 4 1 1 7 4 80 9,5

MČR družstev v bleskovém šachu

Konečné pořadí po 19 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. Družstvo + = - MP3 Body
1 ŠK ZIKUDA Turnov A 17 1 1 52 59
2 TJ Pankrác A 16 2 1 50 57½
3 Moravská Slávia A 15 1 3 46 56
4 ŠK ZIKUDA Turnov B 15 1 3 46 53
5 SK Děčín 12 1 6 37 46
20 Šachový klub Jičín 0 0 19 0 14½