VÝSLEDKY

2. liga "B"- 9. kolo

Šach. 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" ELO - 4 SK Děčín ELO 5 : 3
2/1 IM Hagarová, Zuzana (w) 2280 - FM Natsidis, Christoph (b) 2352 1 - 0
2/2 FM Špreňar, Petr (b) 2300 - Buchcar, Tomáš (w) 2149 ½ - ½
2/3 FM Soukup, Jiří (w) 2401 - Babička, Michal (b) 2028 1 - 0
2/4 Fryč, Miroslav (b) 2168 - Sochor, Jiří (w) 2153 ½ - ½
2/5 Čontoš, Václav (w) 2169 - Valeš, Václav (b) 2143 ½ - ½
2/6 Procházka, Dalibor (b) 2138 - FM Sejkora, Vlastimil (w) 2152 ½ - ½
2/7 Bicek, Richard (w) 2146 - Janda, Zdeněk (b) 2073 0 - 1
2/8 Krejčík, Jiří (b) 2091 - Průdek, Jiří (w) 2041 1 - 0

KPII.B - 9. kolo

Šach. 7 ASK Lovosice ELO - 3 SK Děčín "C" ELO 3 : 5
3/1 CM Beneš, Petr (w) 2096 - Černý, Jakub (b) 1990 1 - 0
3/2 Mrišo, Miloš (b) 1709 - Lešák, Ondřej (w) 1871 ½ - ½
3/3 Hašlar, Svatopluk (w) 1768 - Mašek, Daniel (b) 1740 0 - 1
3/4 Patrák, Lukáš (b) 1769 - Klátil, Pavel (w) 1609 0 - 1
3/5 Pošva, Jaroslav (w) 1761 - Slavík, Jan (b) 1624 0 - 1
3/6 Mrišová, Eliška (b) 1641 - Purkyt, Jaroslav (w) 1578 ½ - ½
3/7 Nedoma, Petr (w) 1720 - Černý, Lumír (b) 1678 1 - 0
3/8 Krejčí, Josef (b) 1598 - Jusko, Jindřich (w) 1460 0 - 1

Grand prix Most - Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 1 Frantsev Iegor 1284 ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek 6,5 24,5 31
2 3 Mikulka Martin Michael 1189 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6,5 22,5 29
3 6 Jindra Jakub 1133 TJ Klášterec nad Ohří 5 26,5 33
4 10 Nacházel Václav 1005 SK Šachy Chlumec 5 23 29,5
5 5 Stibor Ondřej 1154 SK Šachy Chlumec 5 21 27,5
16 19 Málková Anastázie 0 SK Děčín 3 20 24
30 12 Bromová Rozálie 0 SK Děčín 0,5 13,5 16,5

Grand Prix Most- Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 1 Václavík Jan 2028 ŠK Teplice 7 27 32,5
2 3 Lev Lukáš 1603 Klub šachistů Štětí 5,5 26,5 32
3 5 Mrkvan František 1516 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,5 23,5 30,5
4 2 Peroutka Šimon 1648 TJ Sokol Údlice 5 26,5 33,5
5 8 Semová Lada 1463 ŠK Teplice 5 24,5 31,5
11 27 Machka Vít 1089 SK Děčín 4,5 19 24
14 15 Jusko Jindřich 1319 SK Děčín 4 22 27
45 42 Polyakov Andrey 0 SK Děčín 2 13,5 17,5
47 39 Novák Pavel 0 TJ Klášterec nad Ohří 1 14,5 18,5

Grand Prix Most- Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 5 Chaloupka Karel 1587 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 7 22,5 28,5
2 1 Hurtík Matěj 1928 1. Novoborský ŠK 6 23,5 30,5
3 7 Toman Jan 1572 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5 20,5 27,5
4 2 Škuthan Radek 1731 ŠK Teplice 4 22,5 29,5
5 6 Černý Michal 1573 ŠK Teplice 4 19 26
8 3 Mašek Daniel 1700 SK Děčín 3,5 18 24
15 14 Veselý Jaroslav 1103 SK Děčín 1 16 21

Krajský přebor- 8. kolo

Šach. 1 SK Děčín"B" ELO - 8 ŠK Teplice"B" ELO 5 : 3
3/1 Babicka, Michal (w) 2028 - Kudrlicka, Ladislav (b) 2051 0 - 1
3/2 Janda, Zdenek (b) 2073 - Stastny, Petr (w) 1938 0 - 1
3/3 Havranek, Tomas (w) 2051 - Bayer, Radek (b) 2028 ½ - ½
3/4 Kansky, Pavel (b) 2029 - Vaclavik, Jan (w) 1785 ½ - ½
3/5 Lesak, Jiri (w) 1965 - Skuthan, Radek (b) 1750 1 - 0
3/6 Papay, Marek (b) 1987 - Bublik, Frantisek (w) 1865 1 - 0
3/7 Papay, Jindrich (w) 1933 - Koval, Nikita (b) 1620 1 - 0
3/8 Zatko, Michal (b) 1803 - Veverka, Vladimir (w) 1706 1 - 0

KPIII.B - 8. kolo

Šach. 1 SK Děčín"D" ELO - 8 ŠK Jezdci ELO 2 : 3
2/1 Masek, Daniel (w) 1740 - Jerabek, Jan (b) 1801 ½ - ½
2/2 Purkyt, Jaroslav (b) 1578 - Vasicek, Milan (w) 1682 0 - 1
2/3 Jusko, Jindrich (w) 1460 - Beran, Petr (b) 1466 1 - 0
2/4 Machka, Vit (b) 0 - Wirth, Pavel (w) 1431 ½ - ½
2/5 Machka, Roman (w) 0 - Parada, Milan (b) 0 0 - 1

2. liga "B"- 8. kolo

Šach. 4 SK Děčín ELO - 5 ŠK Kladno ELO 4 : 4
6/1 GM Maník, Mikuláš (w) 2359 - IM Freisler, Pavel (b) 2251 ½ - ½
6/2 Buchcar, Tomáš (b) 2149 - Haman, Jakub (w) 2217 1 - 0
6/3 Babička, Michal (w) 2028 - Vondra, Zbyněk (b) 2139 ½ - ½
6/4 Sochor, Jiří (b) 2153 - Kotyk, Václav (w) 2167 ½ - ½
6/5 Valeš, Václav (w) 2143 - Satranský, Jaroslav (b) 2170 0 - 1
6/6 FM Sejkora, Vlastimil (b) 2152 - Volf, Jaromír (w) 2060 ½ - ½
6/7 Janda, Zdeněk (w) 2073 - Gutman, Petr (b) 2089 ½ - ½
6/8 Průdek, Jiří (b) 2041 - Mišičko, Ján (w) 2049 ½ - ½

KPII.B - 8. kolo

Šach. 3 SK Děčín "C" ELO - 6 CHESS Most "B" ELO 4 : 4
5/1 Lešák, Jiří (w) 1965 - Šala, Dalibor (b) 1939 ½ - ½
5/2 Diviš, Jiří (b) 1753 - Volák, Jan (w) 1891 0 - 1
5/3 Mašek, Daniel (w) 1740 - Jeřábek, Jan (b) 1801 1 - 0
5/4 Klátil, Pavel (b) 1609 - Jirásko, Miroslav (w) 1775 0 - 1
5/5 Slavík, Jan (w) 1624 - Hořan, Tomáš (b) 1850 ½ - ½
5/6 Purkyt, Jaroslav (b) 1578 - Lieber, Lukáš (w) 1706 0 - 1
5/7 Černý, Lumír (w) 1678 - Kubík, Miroslav (b) 1665 1 - 0
5/8 Vizina, Patrik (b) 1335 - Šebl, Jan (w) 1662 1 - 0

Grand prix Litoměřice - Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 2 Sochor Antonin 1203 Sk Zikuda Turnov, Z.S. 7 0 28
2 1 Frantsev Iegor 1284 Sk Ceska Lipa 5,5 0 30
3 7 Sikora Jakub 1080 Tj Slovan Varnsdorf Z.S. 5 0 28,5
4 3 Mikulka Martin Michael 1189 Sk Spartak Usti Nad Labem 5 0 27
5 6 Bidrman Zdenek 1093 Tj Slovan Varnsdorf Z.S. 5 0 26
22 25 Malkova Anastazie 0 Sk Decin 3 0 23
24 32 Takamatsu Emma 0 Sk Decin 3 0 20,5
34 15 Forker Ornella 0 1 0 15,5

Grand Prix Litoměřice - Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 2 Habenicht Martin 1807 Sk Ceska Lipa 6 0 30,5
2 7 Jirasko Miroslav 1596 Chess Most 6 0 29
3 6 Peroutka Simon 1648 Tj Sokol Udlice 6 0 27
4 4 Gorej Vojtech 1663 Sk Decin 5 0 28,5
5 1 Seidl Jan 1809 Tj Kralupy, Z.S. 5 0 26,5
15 19 Jusko Jindrich 1319 Sk Decin 4 0 27,5
27 31 Machka Vit 1089 Sk Decin 3,5 0 24,5
49 39 Bartos Vojtech 0 Sk Teplice 1 0 16

Grand Prix Litoměřice - Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 1 Hurtik Matej 1928 1. Novoborsky Sk 6,5 0 28
2 5 Chaloupka Karel 1587 Sk Slavoj Litomerice, Z.S. 5 0 26,5
3 3 Masek Daniel 1700 Sk Decin 5 0 25
4 6 Toman Jan 1572 Sk Spartak Usti Nad Labem 5 0 23,5
5 4 Lieber Lukas 1674 Tj Klasterec Nad Ohri 5 0 23
15 9 Vizina Patrik 1371 Sk Decin 3 0 21
19 17 Vesely Jaroslav 1103 Sk Decin 1 0 19
20 20 König Johan 0 0 0 16,5

Krajský přebor - 7. kolo

Šach. 7 TJ Sokol Údlice"B" ELO - 1 SK Děčín"B" ELO 5½:2½
4/1 Horak, Jiri (w) 2185 - Janda, Zdenek (b) 2073 1 - 0
4/2 Horak, Ales (b) 2109 - Havranek, Tomas (w) 2051 ½ - ½
4/3 Nudcenko, Karel (w) 2012 - Kansky, Pavel (b) 2029 ½ - ½
4/4 Kotrba, Matej (b) 2011 - Cerny, Jakub (w) 1990 ½ - ½
4/5 Kovar, Jan (w) 1989 - Lesak, Jiri (b) 1965 1 - 0
4/6 Koblasa, Josef (b) 1923 - Sebesta, Jan (w) 1860 ½ - ½
4/7 Kindl, Frantisek (w) 1879 - Lesak, Ondrej (b) 1871 ½ - ½
4/8 Kaluzny, Jiri (b) 1798 - Masek, Daniel (w) 1740 1 - 0

KPIII.B - 7. kolo

Šach. 7 Sportis Svádov-Olšinky"B" ELO - 1 SK Děčín"D" ELO 3 : 2
4/1 Cerny, Vladimir (w) 1593 - Klatil, Pavel (b) 1609 1 - 0
4/2 Balvin, Rudolf (b) 1566 - Purkyt, Jaroslav (w) 1578 0 - 1
4/3 Sedlak, Zdenek (w) 1552 - Jusko, Jindrich (b) 1460 ½ - ½
4/4 Beil, Richard (b) 1464 - Machka, Vit (w) 0 ½ - ½
4/5 Kral, Jaromir (w) 1428 - Machka, Roman (b) 0 1 - 0

2. liga "B" - 7. kolo

Šach. 4 SK Děčín ELO - 12 Český Lev Kolešovice ELO 6 : 2
1/1 Buchcar, Tomáš (w) 2157 - GM Neuman, Petr (b) 2371 0 - 1
1/2 Babička, Michal (b) 2027 - GM Vokáč, Marek (w) 2334 0 - 1
1/3 Sochor, Jiří (w) 2159 - Přibyl, Viktor (b) 2028 1 - 0
1/4 Valeš, Václav (b) 2136 - Bauer, Jindřich (w) 2082 1 - 0
1/5 Boreš, Miroslav (w) 2130 - WFM Přibylová, Sofie (b) 2156 1 - 0
1/6 FM Sejkora, Vlastimil (b) 2149 - Cozl, David (w) 2003 1 - 0
1/7 Boreš, Roman (w) 2080 - Urbánek, Štěpán (b) 2026 1 - 0
1/8 Janda, Zdeněk (b) 2083 - Urban, Tomáš (w) 1787 1 - 0

KPII.B - 7. kolo

Šach. 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" ELO - 3 SK Děčín "C" ELO 4 : 4
2/1 Pospíchal, Michael (w) 1785 - Lešák, Jiří (b) 1966 0 - 1
2/2 Cvek, Jaroslav (b) 1807 - Mašek, Daniel (w) 1678 0 - 1
2/3 Matouš, Pavel (w) 1619 - Řezáč, Pavel (b) 1708 1 - 0
2/4 Mühlfeit, Radek (b) 1696 - Slavík, Jan (w) 1646 1 - 0
2/5 Vrána, František (w) 1563 - Purkyt, Jaroslav (b) 1570 ½ - ½
2/6 Kochánek, Antonín (b) 1596 - Černý, Lumír (w) 1668 ½ - ½
2/7 Rynda, Vlastimil (w) 1419 - Jusko, Jindřich (b) 1423 0 - 1
2/8 Vodička, Milan (b) 1726 - Veselý, Jaroslav (w) 1322 1 - 0

Grand prix Štětí - Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2
1 2 Mikulka Martin Michael 1189 ŠK Sp. Ústí nad Labem 6,5 28,5
2 1 Slívová Linda 1408 ŠK Teplice 6 27
3 5 Marek Marcel 1110 Šachy Povrly 5,5 26
4 4 Jindra Jakub 1133 TJ Klášterec nad Ohří 5 25,5
5 3 Stibor Ondřej 1154 SK Šachy Chlumec 5 24
25 27 Takamatsu Emma 0 SK Děčín 3 17
38 19 Jonášová  Klára 0 Šachový klub Louny 0,5 12,5

Grand Prix Štětí - Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 4 Jirásko Miroslav 1596 CHESS MOST 6 1 25,5
2 1 Václavík Jan 2028 ŠK Teplice 6 0 26
3 7 Vyslyšel Petr 1399 ŠK Teplice 5,5 0 23
4 3 Lev Lukáš 1603 Klub šachistů Štětí 5 0 26,5
5 5 Kleker Jiří 1483 Klub šachistů Štětí 5 0 24,5
10 11 Jusko Jindřich 1319 SK Děčín 4,5 0 21
26 24 Machka Vít 1089 SK Děčín 3 0 17,5
37 29 Běla Lukáš 0 TJ Sokol Údlice 1 0 12

Grand Prix Štětí - Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2
1 1 Hurtík Matěj 1928 1. Novoborský ŠK 6,5 22,5
2 5 Řezáč Josef 1472 TJ Klášterec nad Ohří 5,5 22,5
3 2 Mašek Daniel 1700 SK Děčín 4,5 24,5
4 4 Toman Jan 1572 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,5 23
5 7 Vizina Patrik 1371 SK Děčín 4 20
10 11 Veselý Jaroslav 1103 SK Děčín 3,5 13,5
14 15 Machač Damien 0 SK Děčín 2 17
15 14 Kerner Josef 1005 Šachový klub Louny z.s. 2 16,5

Krajský přebor - 6. kolo

Šach. 1 SK Děčín"B" ELO - 6 Chess Most"A" ELO 1½:6½
4/1 Janda, Zdenek (w) 2083 - Vagner, Tomas (b) 2212 0 - 1
4/2 Havranek, Tomas (b) 2033 - FM Hrbolka, Ladislav (w) 2064 ½ - ½
4/3 Kansky, Pavel (w) 2037 - Vrchotka, Josef (b) 1967 0 - 1
4/4 Cerny, Jakub (b) 1995 - Kamenik, Martin (w) 1942 0 - 1
4/5 Lesak, Jiri (w) 1966 - Sala, Dalibor (b) 1955 ½ - ½
4/6 Lesak, Ondrej (b) 1873 - Pesek, Radomir (w) 1999 0 - 1
4/7 Zatko, Michal (w) 1825 - Jirasko, Miroslav (b) 1773 0 - 1
4/8 Masek, Daniel (b) 1678 - Kubik, Miroslav (w) 1669 ½ - ½

KPIII.B - 6. kolo

Šach. 1 SK Děčín"D" ELO - 6 ŠK Sp.Ústí n.L."E" ELO 5 : 0
3/1 Divis, Jiri (w) 1764 - Mittelbach, Jan (b) 1523 1 - 0
3/2 Purkyt, Jaroslav (b) 1570 - Mikulka, Martin (w) 0 1 - 0
3/3 Jusko, Jindrich (w) 1423 - Mikulka, Martin Michael (b) 1244 1 - 0
3/4 Machka, Vit (b) 0 - Mittelbach, Jan (w) 0 1 - 0
3/5 Machka, Roman (w) 0 - Jenik, Krystof (b) 0 1 - 0

Přebor oddílu ŠK Slávie Děčín

Konečné pořadí po 13 kolech

Kompetní výsledky najdete zde

Poř. St.č. Jméno Klub/Místo PH 1 PH 2
1 7 Zatko Michal Sk Slavie Decin 11,5 70,5
2 5 Papay Jindrich Sk Decin 11 59,5
3 2 Uhlik Bohumil Sk Slavie Decin 9 49,5
4 4 Purkyt Jaroslav Sk Decin 9 45,75
5 8 Strauss Jindrich Sk Slavie Decin 7,5 35,25
6 3 Cermak Jan Sk Mosad Ceska Kamenice 6,5 32,25
14 Hlousek Zdenek Sk Slavie Decin 6,5 32,25
8 13 Gorej Vojtech Sk Decin 6 35,5
9 6 Safr Jan Sk Decin 6 32,75
10 9 Mares Otakar Sk Mosad Ceska Kamenice 6 31
11 12 Riedel Miroslav Sk Slavie Decin 4,5 20,75
12 11 Brnak Jan Sk Slavie Decin 3,5 16,5
13 1 Machka Vit Sk Decin 3 9,75
14 10 Machka Roman Sk Decin 1 5,25

2. liga "B" - 6. kolo

Šach. 3 ŠK Teplice ELO - 4 SK Děčín ELO 3½:4½
6/1 Paulus, Václav (w) 2059 - Buchcar, Tomáš (b) 2157 ½ - ½
6/2 Hadraba, Vladimír (b) 2162 - Babička, Michal (w) 2027 ½ - ½
6/3 Hofman, Kryštof (w) 2034 - Sochor, Jiří (b) 2159 1 - 0
6/4 FM Vaněk, Tomáš (b) 2078 - Valeš, Václav (w) 2136 ½ - ½
6/5 Kudrlička, Ladislav (w) 2049 - FM Sejkora, Vlastimil (b) 2149 ½ - ½
6/6 Jeníček, Emil (b) 2000 - Janda, Zdeněk (w) 2083 ½ - ½
6/7 Král, David (w) 2003 - Havránek, Tomáš (b) 2033 0 - 1
6/8 Šťastný, Jakub (b) 1901 - Průdek, Jiří (w) 2047 0 - 1

KPII.B - 6. kolo

Šach. 3 SK Děčín "C" ELO - 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" ELO 4½:3½
6/1 Lešák, Ondřej (w) 1873 - Maščák, Milan (b) 1560 1 - 0
6/2 Diviš, Jiří (b) 1764 - Werner, Hong Quan Dan (w) 1654 0 - 1
6/3 Mašek, Daniel (w) 1678 - Sliva, Michal (b) 1851 1 - 0
6/4 Klátil, Pavel (b) 1622 - Toman, Jan (w) 1512 0 - 1
6/5 Slavík, Jan (w) 1646 - Šíp, Marek (b) 1520 0 - 1
6/6 Purkyt, Jaroslav (b) 1570 - Mach, Michal (w) 1513 1 - 0
6/7 Černý, Lumír (w) 1668 - Rojt, Jiří (b) 1562 1 - 0
6/8 Jusko, Jindřich (b) 1423 - Hampl, Nikola (w) 1378 ½ - ½

Krajský přebor - 5. kolo

Šach. 5 ŠK Magic Žatec"A" ELO - 1 SK Děčín"B" ELO 1 : 7
3/1 Volf, Michal (w) 1930 - Janda, Zdenek (b) 2083 ½ - ½
3/2 Kozlovsky, Libor (b) 1962 - Havranek, Tomas (w) 2033 0 - 1
3/3 Begy, Jan (w) 1788 - Kansky, Pavel (b) 2037 0 - 1
3/4 Horak, Petr (b) 1805 - Cerny, Jakub (w) 1995 0 - 1
3/5 Pallag, Demeter (w) 1714 - Lesak, Jiri (b) 1966 ½ - ½
3/6 Matousek, Josef (b) 1686 - Sebesta, Jan (w) 1854 0 - 1
3/7 Rath, Vladimir (w) 1463 - Lesak, Ondrej (b) 1873 0 - 1
3/8 Kresta, Kazimir (b) 1390 - Masek, Daniel (w) 1678 0 - 1

KPIII.B - 5. kolo

Šach. 5 ŠK Sp.Ústí n.L"D" ELO - 1 SK Děčín"D" ELO 1½:3½
3/1 Rehacek, Jan (w) 1298 - Divis, Jiri (b) 1764 0 - 1
3/2 David, Ondrej (b) 1228 - Purkyt, Jaroslav (w) 1570 0 - 1
3/3 Kerej, Junus Tulengaliuly (w) 1214 - Jusko, Jindrich (b) 1423 0 - 1
3/4 Vondra, Ales (b) 1126 - Machka, Vit (w) 0 ½ - ½
3/5 Sysel, Frantisek (w) 1411 - Machka, Roman (b) 0 1 - 0

Vánoční rapid - Ústí n. L.

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Mikeš Jan 2256 Sk Podlužan Prušánky Z.S. 7 0 20
2 15 Václavík Jan 1790 ŠK Teplice 5,5 0 19,5
3 6 Paulus Václav 1893 1. Novoborský Šk 5 0 22
4 13 Voslař Jan 1794 ŠK Sp. Ústí nad Labem 5 0 20,5
5 16 Sliva Michal 1744 ŠK Sp. Ústí nad Labem 5 0 19
10 2 Janda Zdeněk 2053 SK Děčín 4 0 22
33 27 Jusko Jindřich 1372 SK Děčín 2,5 0 13,5
35 35 Mikulka Martin 0 ŠK Sp. Ústí nad Labem 1 0 13,5

MČR v bleskovém šachu 2019

Konečné pořadí po 15 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Skup. Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 1 GM Navara David 2688 1. Novoborsky Sk 14 147 153,5
2 4 GM Laznicka Viktor 2560 1. Novoborsky Sk 13 145,5 153
3 20 IM Kraus Tomas 2386 Sk Zikuda Turnov, Z.S. 11,5 132,5 139
4 30 Roubalik Jakub 2345 SK Duras Bvk 11 142 149
5 5 GM Jirovsky Milos 2490 2222 Sk Polabiny, Z.S. 11 139,5 147
93 67 Buchcar Tomas 2178 SK Děčín 8,5 113,5 120
168 145 Papay Jindrich S60 1937 SK Děčín 7 113 117,5
248 228 Gorej Vojtech U18 1675 SK Děčín 6 87,5 91
302 300 Masek Vlastimil S60 1356 SK Loko Praha Z.S. 1 70,5 72,5

Vojta Gorej oceněným sportovcem Děčínska

Sportovci v Děčíně měli v úterý 17. prosince svůj velký den. Město Děčín ocenilo jejich sportovní úspěchy, vynikající reprezentaci a příkladný přístup ke sportu. V knihovním sále děčínského zámku probíhalo slavnostní ocenění sportovců, které na základě doporučení sportovní komise pečlivě vybrala rada města. Od 11 hodin si pro svá ocenění přišly děti, večer od 18 hodin pak patřil dospělých sportovcům. Oceněných byly desítky - mezi nimi byli jak známí děčínští sportovní matadoři, tak i nové tváře a noví talentovaní sportovci. Ceremoniálem provázela moderátorka Kamila Ulbrichtová, předávání cen se za vedení města postupně zhostili Jakub Houška, Václav Němeček, Jiří Anděl a Vladislav Raška. Z předání ocenění připravujeme i krátkou videoreportáž.

(c) Facebook Město Děčín

2. liga "B" - 5. kolo

Šach. 4 SK Děčín ELO - 2 TJ Tatran Podbořany ELO 4 : 4
2/1 FM Natsidis, Christoph (w) 2337 - FM Burdalev, Kirill (b) 2401 ½ - ½
2/2 Buchcar, Tomáš (b) 2149 - Balín, Jan (w) 2360 0 - 1
2/3 Babička, Michal (w) 2006 - IM Michálek, Jan (b) 2256 ½ - ½
2/4 Sochor, Jiří (b) 2166 - Vavruška, David (w) 2224 ½ - ½
2/5 Boreš, Miroslav (w) 2133 - Ráliš, Petr (b) 2177 ½ - ½
2/6 FM Sejkora, Vlastimil (b) 2143 - Volek, Radomír (w) 2075 1 - 0
2/7 Janda, Zdeněk (w) 2090 - Korsa, Jindřich (b) 2034 ½ - ½
2/8 Průdek, Jiří (b) 2045 - Korsa, Jiří (w) 1873 ½ - ½

KPII.B - 5. kolo

Šach. 3 SK Děčín "C" ELO - 12 SK Šachy Chlumec "C" ELO 5 : 3
1/1 Diviš, Jiří (w) 1771 - Mittelbach, Zdeněk (b) 1874 0 - 1
1/2 Mašek, Daniel (b) 1662 - Polák, Martin (w) 1507 1 - 0
1/3 Klátil, Pavel (w) 1632 - Matoušek, Aleš (b) 1865 0 - 1
1/4 Slavík, Jan (b) 1659 - Bureš, Petr (w) 1544 0 - 1
1/5 Purkyt, Jaroslav (w) 1567 - Borovanský, Simeon (b) 1105 1 - 0
1/6 Černý, Lumír (b) 1650 - Stibor, Ondřej (w) 0 1 - 0
1/7 Šafr, Jan (w) 1504 - Novák, Lukáš (b) 0 1 - 0
1/8 Jusko, Jindřich (b) 1428 - Bucha, Matěj (w) 0 1 - 0

Krajský přebor - 4. kolo

Šach. 1 SK Děčín"B" ELO - 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" ELO 6 : 2
5/1 Janda, Zdenek (w) 2090 - Chmelik, Jiri (b) 1944 ½ - ½
5/2 Kansky, Pavel (b) 2039 - Pecka, Frantisek (w) 1981 ½ - ½
5/3 Cerny, Jakub (w) 1987 - Hanzlik, Daniel (b) 1901 1 - 0
5/4 Lesak, Jiri (b) 1960 - Saffova, Michaela (w) 1791 1 - 0
5/5 Sebesta, Jan (w) 1845 - Cenek, Miroslav (b) 1794 1 - 0
5/6 Lesak, Ondrej (b) 1876 - Kujal, Gustav (w) 1771 ½ - ½
5/7 Zatko, Michal (w) 1847 - Kirchner, Michal (b) 1570 ½ - ½
5/8 Masek, Daniel (b) 1662 - Kasal, Jaroslav (w) 1486 1 - 0

KPIII.B - 4. kolo

Šach. 1 SK Děčín"D" ELO - 4 Šachový klub Teplice ELO 2 : 3
4/1 Klatil, Pavel (w) 1632 - Mascak, Milan (b) 1570 ½ - ½
4/2 Purkyt, Jaroslav (b) 1567 - Hampl, Nikola (w) 1271 ½ - ½
4/3 Jusko, Jindrich (w) 1428 - Moravek, Zdenek (b) 1250 1 - 0
4/4 Machka, Vit (b) 0 - Kirs, Pavel (w) 1544 0 - 1
4/5 Machka, Roman (w) 0 - Janovsky, Petr (b) 0 0 - 1

ME v bleskovém šachu 2019

Konečné pořadí po 22 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Body PH 2 PH 3
1 11 GM Lysyj Igor RUS 2600 17 314 324
2 1 GM Andriasian Zaven ARM 2766 17 306 316,5
3 13 GM Esipenko Andrey RUS 2582 17 302 313
4 2 GM Morozevich Alexander RUS 2712 16,5 307 318
5 30 GM Stupak Kirill BLR 2459 16,5 286,5 296
127 143 Buchcar Tomas CZE 2178 12,5 235,5 244
412 339 Telliskivi Sven EST 1691 0 136,5 137,5

ME v rapid šachu 2019

Konečné pořadí po 13 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Body PH 2 PH 3
1 1 GM Sargissian Gabriel ARM 2715 10,5 108 114
2 4 GM Mamedov Rauf AZE 2679 10,5 106,5 113,5
3 14 GM Riazantsev Alexander RUS 2594 10,5 106,5 112
4 2 GM Motylev Alexander RUS 2703 10 108 114,5
5 15 GM Esipenko Andrey RUS 2590 10 107 113
174 155 Buchcar Tomas CZE 2137 7 80 84,5
451 437 Sukhanov Ilya RUS 1058 0 45 46

2. liga "B" - 4. kolo

Šach. 1 TJ Dukla Praha ELO - 4 SK Děčín ELO 3 : 5
5/1 IM Orság, Milan (w) 2307 - FM Natsidis, Christoph (b) 2337 0 - 1
5/2 Novák, Petr (b) 2232 - Buchcar, Tomáš (w) 2149 0 - 1
5/3 FM Bauma, Jiří (w) 2182 - Babička, Michal (b) 2006 0 - 1
5/4 Muroň, Miroslav (b) 2176 - Sochor, Jiří (w) 2166 1 - 0
5/5 WIM Orságová, Silvie (w) 2128 - Valeš, Václav (b) 2136 ½ - ½
5/6 Staszko, Martin (b) 2080 - FM Sejkora, Vlastimil (w) 2143 ½ - ½
5/7 Sedláček, Tomáš (w) 2029 - Janda, Zdeněk (b) 2090 ½ - ½
5/8 Pospěch, Radim (b) 1990 - Průdek, Jiří (w) 2045 ½ - ½

KPII.B - 4. kolo

Šach. 2 Sportis Svádov-Olšinky "A" ELO - 3 SK Děčín "C" ELO 4 : 4
6/1 Šebesta, Jan (w) 1954 - Mašek, Daniel (b) 1662 1 - 0
6/2 Valenta, Petr (b) 1877 - Klátil, Pavel (w) 1632 1 - 0
6/3 Pešek, Michal (w) 1574 - Purkyt, Jaroslav (b) 1567 0 - 1
6/4 Balvín, Rudolf (b) 1583 - Papay, Jindřich (w) 1931 0 - 1
6/5 Carboch, Ladislav (w) 1696 - Novotný, Tomáš (b) 1842 0 - 1
6/6 Musil, Antonín (b) 1613 - Černý, Lumír (w) 1650 0 - 1
6/7 Malina, Josef (w) 1751 - Jusko, Jindřich (b) 1428 1 - 0
6/8 Křivský, Jiří (b) 1508 - Vizina, Patrik (w) 1347 1 - 0

Velká cena Ústí nad Labem 2019

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Družstvo + = - PH 1 PH 2
1 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "A" 6 1 0 25 76,5
2 2 ŠK Teplice "A" 6 1 0 22,5 76,5
3 5 ŠK Teplice "B" 5 0 2 17,5 80
4 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "B" 4 0 3 17,5 79
5 3 Sokol Buštěhrad 3 1 3 14,5 78
8 10 FIDE 3 1 3 12,5 74,5
15 15 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 0 1 5 5 59,5

Krajský přebor- 3. kolo

Šach. 3 SK Šachy Chlumec"A" ELO - 1 SK Děčín"B" ELO 4 : 4
2/1 Gallik, Miroslav (w) 2034 - Janda, Zdenek (b) 2070 0 - 1
2/2 Dusbaba, Karel (b) 2065 - Havranek, Tomas (w) 2011 ½ - ½
2/3 Hausler, Milan (w) 2016 - Kansky, Pavel (b) 2037 ½ - ½
2/4 Mittelbach, Zdenek (b) 1894 - Cerny, Jakub (w) 1970 0 - 1
2/5 Laban, Vladimir (w) 1956 - Lesak, Ondrej (b) 1888 0 - 1
2/6 Skiba, Michal (b) 1929 - Papay, Jindrich (w) 1928 1 - 0
2/7 Francl, Zdenek (w) 1831 - Masek, Daniel (b) 1644 1 - 0
2/8 Polak, Martin (b) 1436 - Purkyt, Jaroslav (w) 1585 1 - 0

KPIII.B - 3. kolo

Šach. 3 ŠK Teplice"C" ELO - 1 SK Děčín"D" ELO 2 : 3
2/1 Burger, Jonas (w) 1249 - Jusko, Jindrich (b) 1373 ½ - ½
2/2 Vyslysel, Petr (b) 1143 - Gorej, Vojtech (w) 1323 0 - 1
2/3 Cespiva, Jakub (w) 1271 - Gorej, Jan (b) 0 1 - 0
2/4 Slivova, Linda (b) 1187 - Machka, Vit (w) 0 ½ - ½
2/5 Vanerka, Vojtech (w) 1133 - Machka, Roman (b) 0 0 - 1

Grand Prix Chomutov

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 2 Jindra Jakub 1061 DDM Klášterec n/O 5,5 0 27
2 4 Pavelka Ondřej 1016 SK Šachy Chlumec 5 2 27,5
3 13 Stibor Ondřej 1000 SK Šachy Chlumec 5 1 27,5
4 3 Nacházel Václav 1042 SK Šachy Chlumec 5 0 27
5 5 Novák Lukáš 1014 SK Šachy Chlumec 4,5 0 27
9 17 Takamatsu Emma 1000 SK Děčín 4 0 19,5
14 9 Málková Anastázie 1000 SK Děčín 3 0 21
18 8 Červený Václav 1000 TJ Sokol Údlice 0 0 18,5

Starší žáci

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 1 Václavík Jan 1909 ŠK Teplice 7 0 28
2 4 Jirásko Miroslav 1581 CHESS MOST 5,5 0 30
3 6 Semová Lada 1503 ŠK Teplice 5,5 0 22,5
4 3 Peroutka Šimon 1585 TJ Sokol Údlice 5 0 30
5 2 Lev Lukáš 1587 Klub šachistů Štětí 5 0 29
21 9 Jusko Jindřich 1402 SK Děčín 3,5 0 23,5
22 30 Machka Vít 0 SK Děčín 3,5 0 23
39 31 Partyková Nikola 0 ŠK UNION Louny 1 0 19

Dorostenci

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 2 Toman Jan 1754 ŠK Sp. Ústí n/L 6 1 27,5
2 1 Hurtík Matěj 1987 1. Novoborský ŠK 6 1 27
3 4 Mašek Daniel 1658 SK Děčín 6 1 26,5
4 3 Šťastný Jakub 1691 TJ Klášterec n/O 4 0 29
5 7 Polák Martin 1435 SK Šachy Chlumec 4 0 27
12 12 Veselý Jaroslav 1071 SK Děčín 2 0 24
14 13 Kerner Josef 0 ŠK UNION Louny 0 0 18

2. liga "B"- 3. kolo

Šach. 4 SK Děčín ELO - 11 ŠK Slavoj Litoměřice ELO 4 : 4
3/1 Babička, Michal (w) 1988 - Brejník, Gustav (b) 2214 ½ - ½
3/2 Sochor, Jiří (b) 2173 - FM Kozák, Miloš (w) 2110 ½ - ½
3/3 Valeš, Václav (w) 2133 - Kšána, Václav (b) 2103 ½ - ½
3/4 FM Sejkora, Vlastimil (b) 2147 - Reitingerová, Iveta (w) 2025 ½ - ½
3/5 Boreš, Roman (w) 2088 - Trejbal, Stanislav (b) 2130 ½ - ½
3/6 Janda, Zdeněk (b) 2058 - Chaloupka, Martin (w) 2005 ½ - ½
3/7 Havránek, Tomáš (w) 2023 - Chaloupka, Vladimír (b) 2057 1 - 0
3/8 Lešák, Ondřej (b) 1876 - Chaloupka, František (w) 1980 0 - 1

KPII.B - 3. kolo

Šach. 3 SK Děčín "C" ELO - 1 TJ ČSAD Libouchec ELO 5½:2½
2/1 Diviš, Jiří (w) 1775 - Říha, Jaroslav (b) 2017 0 - 1
2/2 Mašek, Daniel (b) 1653 - Bürgermeister, Michal (w) 1831 1 - 0
2/3 Řezáč, Pavel (w) 1723 - Weiss, Pavel (b) 1677 0 - 1
2/4 Klátil, Pavel (b) 1621 - Weiss, Petr (w) 1643 ½ - ½
2/5 Purkyt, Jaroslav (w) 1577 - Voleman, Marek (b) 1476 1 - 0
2/6 Papay, Jindřich (b) 1928 - bez hráče (w) 0 + - -
2/7 Černý, Lumír (w) 1629 - bez hráče (b) 0 + - -
2/8 Jusko, Jindřich (b) 1425 - bez hráče (w) 0 + - -

Mistrovství Čech do 10 let

Konečné výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 3 Popov Roman 1477 Unichess 7,5 0 48
2 4 Roubal Matyáš 1477 ŠK Sokol Klatovy 7 1 48,5
3 5 Gorej Vojtěch 1397 SK Děčín 7 0 50,5
4 1 Martirosyan David 1568 ŠK Dopravní podnik Praha 6,5 0 52,5
5 2 Starý Vojtěch 1501 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 51
60 41 Snopek Jan 1100 Region Panda, z.s. 1 0 23

Náš hráč, Vojtěch Gorej, obsadil 3. místo na Mistrovství Čech v šachu dětí do 10 let, které se konalo ve dnech 13. - 17. 11. 2019 v Mostě. V turnaji bojovalo 60 šachistů švýcarským systémem na 9 kol. Tempo hry bylo 90 min na partii + 30 s/tah. Vojta držel po 8 kolech 1. místo, a kdyby v posledním kole využil soupeřovi nabídky remízy, titul mistra Čech by byl doma. Jelikož ale před začátkem partie půlbod nemusel stačit a Vojta neměl zprávy o vývoji pomocného hodnocení, stala se mu touha po vítězství nakonec osudnou. Co je však důležité, Vojta (třetí zleva) si 3. místem zajistil postup na jarní Mistrovství České republiky.

Krajský přebor- 2. kolo

Šach. 1 SK Děčín"B" ELO - 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" ELO 4 : 4
6/1 FM Sejkora, Vlastimil (w) 2144 - FM Kozak, Milos (b) 2120 ½ - ½
6/2 Janda, Zdenek (b) 2070 - Trejbal, Stanislav (w) 2126 1 - 0
6/3 Havranek, Tomas (w) 2011 - Sura, Jaroslav (b) 2017 ½ - ½
6/4 Cerny, Jakub (b) 1970 - Chaloupka, Vladimir (w) 2063 0 - 1
6/5 Sebesta, Jan (w) 1845 - CM Benes, Petr (b) 2084 0 - 1
6/6 Papay, Jindrich (b) 1928 - Novacek, Jan (w) 2064 1 - 0
6/7 Zatko, Michal (w) 1839 - Hula, Lukas (b) 2035 1 - 0
6/8 Masek, Daniel (b) 1644 - Hoke, Petr (w) 1997 0 - 1

KPIII.B - 2. kolo

Šach. 1 SK Děčín"D" ELO - 2 ŠK Sj.Litoměřice"E" ELO 2½:2½
5/1 Klatil, Pavel (w) 1607 - Vodicka, Milan (b) 1744 ½ - ½
5/2 Purkyt, Jaroslav (b) 1585 - Muhlfeit, Radek (w) 1679 0 - 1
5/3 Jusko, Jindrich (w) 1373 - Rynda, Vlastimil (b) 1431 1 - 0
5/4 Machka, Vit (b) 0 - Rodej, Vladimir (w) 1311 1 - 0
5/5 Machka, Roman (w) 0 - Florian, Jiri (b) 1458 0 - 1

Velká cena Teplic 2019

Konečné výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Družstvo + = - PH 1 PH 2
1 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem A 5 2 0 20,5 82
2 2 ŠK Teplice A 5 1 1 18,5 83,5
3 3 TJ DDM Klášterec nad Ohří 4 2 1 18,5 82
4 4 Sokol Buštěhrad 4 3 0 18,5 81,5
5 6 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 4 1 2 16 78,5
9 10 Kombi 3 1 3 14,5 76
22 18 Pall-Mall 0 2 5 5 62,5

2. liga "B"- 2. kolo

Šach. 10 ŠK Spartak Ústí n. L. ELO - 4 SK Děčín ELO 1 : 7
4/1 FM Kotek, Daniel (w) 2199 - Buchcar, Tomáš (b) 2137 0 - 1
4/2 Říha, Jaroslav (b) 2080 - Babička, Michal (w) 1988 0 - 1
4/3 Šmíd, Pavel (w) 2011 - Sochor, Jiří (b) 2173 ½ - ½
4/4 Balín, Daniel (b) 1858 - Valeš, Václav (w) 2133 0 - 1
4/5 Erban, Dušan (w) 2024 - Boreš, Miroslav (b) 2148 ½ - ½
4/6 CM Chrz, Pavel (b) 1978 - Boreš, Roman (w) 2088 0 - 1
4/7 Chochol, Libor (w) 2127 - Janda, Zdeněk (b) 2058 0 - 1
4/8 Kupšovský, Václav (b) 1988 - Průdek, Jiří (w) 2029 0 - 1

KPII.B - 2. kolo

Šach. 11 ŠK Slavoj Litoměřice "D" ELO - 3 SK Děčín "C" ELO 5 : 3
5/1 Kameník, Martin (w) 1947 - Lešák, Jiří (b) 1950 0 - 1
5/2 Nováček, Jan (b) 2046 - Lešák, Ondřej (w) 1876 1 - 0
5/3 Šura, Jaroslav (w) 2000 - Mašek, Daniel (b) 1653 1 - 0
5/4 Hoke, Petr (b) 1994 - Řezáč, Pavel (w) 1723 1 - 0
5/5 Kovář, Ladislav (w) 1889 - Klátil, Pavel (b) 1621 ½ - ½
5/6 Šulc, František (b) 1684 - Purkyt, Jaroslav (w) 1577 ½ - ½
5/7 Pospíšil, Petr (w) 1649 - Černý, Lumír (b) 1629 0 - 1
5/8 Wilhelm, Oldřich (b) 1668 - Jusko, Jindřich (w) 1425 1 - 0

Krajský přebor - 1. kolo

Šach. 1 SK Děčín"B" ELO - 12 ŠK Louny"A" ELO 4½:3½
1/1 Janda, Zdenek (w) 2070 - Hons, Tomas (b) 2040 ½ - ½
1/2 Havranek, Tomas (b) 2011 - Volek, Radomir (w) 2101 1 - 0
1/3 Kansky, Pavel (w) 2037 - Ksana, Vaclav (b) 2091 ½ - ½
1/4 Cerny, Jakub (b) 1970 - Reitingerova, Iveta (w) 2044 1 - 0
1/5 Lesak, Ondrej (w) 1888 - Reitinger, Petr (b) 1964 0 - 1
1/6 Divis, Jiri (b) 1763 - Majerik, Vladimir (w) 1845 1 - 0
1/7 Rezac, Pavel (w) 1731 - Lancaric, Tomas (b) 1815 0 - 1
1/8 Cerny, Lumir (b) 1619 - Kostal, Jindrich (w) 1823 ½ - ½

KPIII.B - 1. kolo

Šach. 1 SK Děčín"D" ELO - 10 KŠ Štětí ELO 3 : 2
1/1 Masek, Daniel (w) 1644 - Kleker, Jiri (b) 1514 1 - 0
1/2 Klatil, Pavel (b) 1607 - Marten, Tomas (w) 1627 1 - 0
1/3 Jusko, Jindrich (w) 1373 - Jirotova, Eliska (b) 1305 1 - 0
1/4 Machka, Vit (b) 0 - Mihalcik, Jan (w) 1414 0 - 1
1/5 Machka, Roman (w) 0 - Kubiska, Miroslav (b) 1449 0 - 1

Velká cena Mostu 2019

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Družstvo + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Spartak Ústí n.L. A 5 2 0 20,5 79 108,5
2 1 ŠK Teplice „A“ 3 4 0 20 81,5 115
3 3 TJ DDM Klášterec n/Ohří „A“ 5 2 0 19 80 113,5
4 9 Šachy Štěpán „A“ 4 0 3 16,5 64,5 89
5 6 ŠK Teplice „B“ 4 0 3 16 79,5 111
9 8 Klášterec - Děčín KOMBI 2 2 3 14 79,5 113,5
14 10 Louny - Dečín KOMBI 2 0 5 9,5 61 86
16 15 KŠ Štětí „B“ 0 0 7 4,5 63,5 87

2. liga "B" - 1. kolo

1.4 4 SK Děčín 4 - 4 9 TJ Sokol Údlice
1 FM Natsidis Christoph 2316 1 : 0 Toman Ondřej 2239
2 Buchcar Tomáš 2138 ½ : ½ Šlampa Jan 2240
3 Babička Michal 1993 0 : 1 Horák Jiří 2196
4 Sochor Jiří 2190 0 : 1 Cako Laszlo 2073
5 Boreš Miroslav 2126 1 : 0 Horák Aleš 2128
6 FM Sejkora Vlastimil 2144 ½ : ½ Nudčenko Karel 2033
7 Janda Zdeněk 2070 0 : 1 Kotrba Matěj 2016
8 Průdek Jiří 2025 1 : 0 Koblasa Josef 1890

KPII.B - 1. kolo

1.3 3 SK Děčín "C" 3½ - 4½ 10 DDM Osek "A"
1 Černý Jakub 1970 1 : 0 Berežný Jan 1826
2 Lešák Ondřej 1888 ½ : ½ Bauer Pavel 1758
3 Mašek Daniel 1644 0 : 1 Froněk Vítězslav 2034
4 Klátil Pavel 1607 ½ : ½ Šimovič Ludvík 1723
5 Slavík Jan 1657 ½ : ½ Doležal Jiří 1739
6 Purkyt Jaroslav 1585 0 : 1 Hrubý Václav 1661
7 Jusko Jindřich 1373 1 : 0 Lavrinčík Pavel 1727
8 Vizina Patrik 1347 - : + Wirth Pavel 1715

Povrlský rapid 2019 - dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 3 Toman Jan 1532 ŠK Sp. Ústí n/L 6,5 0 25,5
2 4 Řezáč Josef 1428 Klášterec n/O 6 0 26
3 2 Mašek Daniel 1662 SK Děčín 5,5 0 27,5
4 7 Kerej Junus T. 1289 ŠK Sp. Ústí n/L 4 0 28
5 1 Černý Michal 1678 ŠK Teplice 4 0 25,5
9 5 Vizina Patrik 1397 SK Děčín 3 0 27
10 10 Veselý Jaroslav 1078 SK Děčín 3 0 22,5
14 13 Machač Damien 1000 SK Děčín 1 0 18

Povrlský rapid 2019 - starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 2 Václavík Jan 1755 ŠK Teplice 6,5 0 30,5
2 7 Gorej Vojtěch 1567 SK Děčín 6 0 26
3 1 Habenicht Martin 1865 ŠK Česká Lípa 5,5 0 29
4 4 Werner H. Q. D. 1696 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 0 27
5 8 Lev Lukáš 1565 KŠ Štětí 5 2 29
16 17 Jusko Jindřich 1372 SK Děčín 4 0 23,5
35 41 Machka Vít 1000 SK Děčín 3 0 19
49 45 Polyakov Andrey 1000 SK Děčín 1,5 0 13,5
50 19 Hübl Dominik 1290 ŠK Teplice 0 0 16,5

Povrlský rapid 2019 - mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 2 Slívová Linda 1121 ŠK Teplice 6 0 27
2 1 Mikulka Martin M. 1170 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 0,5 29
3 5 Marek Marcel 1095 Šachy Povrly 5,5 0,5 25,5
4 18 Stibor Ondřej 1000 Šachy Chlumec 5 1 30
5 6 Hůlka Vít 1060 ŠK Česká Lípa 5 0 25
16 15 Málková Anastázie 1000 SK Děčín 2,5 0 20,5
20 17 Mizera Šimon I. 1000 Šachy Chlumec 1 0 19

OPEN Tatry 2019

Konečné pořadí po 9 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/město
Body TB1 TB2
1 4 FM Budisavljevic Luka SRB 2359 Srbsko 7,5 48,5 2256
2 2 IM Krnan Tomas CAN 2408 Kanada 7 51 2208
3 14 IM Petran Peter SVK 2242 Šk Slovan Bratislava 7 48 2223
4 5 FM Motuz Karol SVK 2359 Škš Dubnica N/V 7 46,5 2130
5 13 FM Jakab Bela SVK 2255 Komárňanský Šc Komárno 7 46 2146
40 34 FM Sejkora Vlastimil CZE 2144 SK Děčín 5,5 39,5 2018
150 135 Aleksandravicius Darius LTU 1673 Litva 3 38,5 1890

OPEN Tatry 2019 - bleskový turnaj

Konečné pořadí po 11 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body TB1
1 1 GM Manik Mikulas SVK 2532 Sk Prakovce 9,5 70,5
2 12 Vojta Jakub CZE 2031 ČR 9,5 68,5
3 5 IM Petran Peter SVK 2206 Sk Slovan Bratislava 7,5 71
4 7 IM Piankov Evgenij UKR 2127 Ukrajina 7,5 70
5 10 IM Borsos Bogdan UKR 2083 Ukrajina 7 70,5
16 6 FM Sejkora Vlastimil CZE 2144 SK Děčín 6 59,5
38 37 Dolanska Ester CZE 1065 Tj Bohemians Praha 1 42,5