SK Děčín

Vážení šachoví nadšenci, vítejte na stránkách děčínského šachového klubu SK Děčín, kde Vás pravidelně informujeme o naší činnosti. Pro návštěvníky tohoto webu jsou kromě výsledků připravena také povídání ze zápasů a turnajů obsahující analýzy partií a fotografie. Pokud byste se chtěli stát členy našeho klubu, přijďte se k nám podívat a uvidíte - určitě si zahrajete.

Prague International Chess Festival 2022

Rapid

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Body PH 1 PH 2
1 6 Goroshkov Maksym UKR 2169 6,5 28,0 30,5
2 3 FM Peist Juergen GER 2272 6,0 29,0 32,0
3 27 Dubnevych Maksym UKR 1961 6,0 28,0 30,5
4 40 Garsky Vladyslav UKR 1813 5,5 31,0 33,0
5 17 Cichy Kamil POL 2032 5,5 27,5 30,0
26 30 Papay Jindrich CZE 1945 4,5 21,5 24,5
91 85 Louis Luca Hojin ENG 0 0,0 17,5 19,0

Blesk

Konečné pořadí po 11 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Body PH 1 PH 2 PH 3
1 27 Vaibhav Jayant Raut IND 1992 8,5 77,0 80,0 60,25
2 1 Knudsen Simon GER 2315 8,5 71,0 76,5 55,75
3 5 FM Gajic Mladen SWE 2242 8,5 71,0 76,0 56,75
4 6 Dubansky Bohuslav CZE 2227 8,5 66,5 71,5 53,25
5 24 FM Ghazarian Kirk USA 2003 8,0 74,0 78,0 52,50
37 38 Papay Jindrich CZE 1901 6,0 57,5 60,5 26,00
86 72 Peglau Adelheid GER 1302 0,0 40,0 42,0 0,00

Krajský přebor mládeže

Konečné pořadí po 7 kolech

H16+D16

Kompletní výsledky najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 7 Machka Vít 1508 SK Děčín 6,0 26,0 28,0
2 1 Mrkvan František 1797 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,0 27,5 30,5
3 4 Licek Prokop 1616 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,0 22,5 24,5
4 2 Hampl Nikola 1658 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,0 22,0 24,0
5 3 Lev Lukáš 1638 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,0 22,0 23,5
6 5 Jusko Jindřich 1552 SK Děčín 4,0 27,5 29,0
17 11 Vítek Filip 1082 Šachový klub Louny z.s. 2,0 19,5 21,0

H14+D14

Kompletní výsledky najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2
1 4 Stibor Ondřej 1188 SK Šachy Chlumec 5,0 1,0 12,00
2 6 Jindra Jakub 1083 TJ Klášterec nad Ohří 5,0 0,0 11,00
3 5 Losenická Anna 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 0,0 8,50
4 7 Vaic Radek 0 TJ Klášterec nad Ohří 3,5 0,0 6,50
5 2 Vaic Pavel 0 TJ Klášterec nad Ohří 2,0 0,0 2,50
6 3 Jeník Kryštof 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1,5 0,0 1,00
7 1 Poláček Ondřej 0 SK Děčín 0,0 0,0 0,00

H12+D12

Kompletní výsledky najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Zischka Vít 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6,0 0,0 16,50 0
2 6 Bytko Tymofii 1112 ŠK Teplice 5,5 1,0 14,50 0
3 2 Děžinský Filip 0 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 5,5 0,0 14,00 0
4 7 Bartoš Antonín 0 ŠK Teplice 5,0 0,0 11,50 0
5 3 Herich Damian 0 SK Děčín 3,0 0,0 3,00 0
6 5 Řeháček Jan 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2,0 0,0 1,00 0
7 4 Dušek Matyáš 0 Šachový klub Slovan Jirkov 1,0 0,0 0,00 0
8 1 Pham Q N P 0 ŠK Teplice 0,0 0,0 0,00 0

2. liga "B"

Konečné pořadí

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

P Družstvo + = - B Sk V
1 ŠK Slavoj Litoměřice "A" 9 1 1 28 61.5 52
2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 9 1 1 28 61.5 49
3 TJ Tatran Podbořany 5 3 3 18 51.5 43
4 SK Děčín 5 2 4 17 47.0 30
5 ŠK Slavoj Litoměřice "B" 5 2 4 17 45.0 30
6 ŠO TJ DUKLA Praha 4 3 4 15 44.5 28
7 ŠK Sokol Vyšehrad "C" 4 2 5 14 35.5 24
8 ŠK Kladno 4 1 6 13 43.0 25
9 Český lev Kolešovice 4 1 6 13 41.5 24
10 ŠK Teplice 4 1 6 13 38.5 25
11 TJ Sokol Údlice 4 0 7 12 40.5 27
12 Karlovarský šachklub Tietz "B" 0 1 10 1 18.0 10

Krajský přebor

Konečné pořadí

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

P Družstvo + = - B Sk V
1 ŠK Sj.Litoměřice"C" 8 1 2 25 55.0 38
2 TJ Klášterec n.O."A" 8 0 3 24 54.0 43
3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 8 0 3 24 51.5 37
4 SK Děčín"B" 6 2 3 20 45.5 29
5 ŠK Louny"A" 6 1 4 19 50.0 40
6 ŠK Teplice"B" 5 2 4 17 46.0 32
7 TJ Sokol Údlice"B" 5 2 4 17 40.5 25
8 Šachy Povrly 4 2 5 14 40.5 30
9 Teplice Chess Club"A" 4 1 6 13 44.5 38
10 ŠK Sp.Ústí n.L. "B" 4 0 7 12 39.0 29
11 SK Šachy Chlumec"A" 1 2 8 5 27.0 15
12 TJ Sokol Litvínov-Lom 0 1 10 1 34.5 23

Krajský přebor II. třídy

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. Družstvo Body Skóre Výhry
1 ŠK Spartak Ústí n. L.   "C" 18 33,5 26
2 SK Děčín "C" 15 31 21
3 SK Šachy Chlumec   "B" 13 30,5 21
4 ASK Lovosice 10 24,5 20
5 ŠK Slávie Děčín 9 27,5 19
6 Teplice Chess Club   "B" 9 26,5 21
7 ŠK Slavoj Litoměřice   "D" 4 24,5 16
8 Sportis   Svádov-Olšinky "A" 4 23 13

Krajský přebor III. třídy

Konečné pořadí

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

P Družstvo + = - B Sk V
1 Jezdci 8 1 2 25 35.5 32
2 KŠ Štětí 7 1 3 22 35.0 31
3 ŠK Teplice "C" 7 0 4 21 31.5 27
4 SK Děčín"D" 4 4 3 16 30.5 24
5 TJ Sokol Údlice"D" 5 1 5 16 28.5 24
6 ŠK Louny"D" 5 1 5 16 25.5 21
7 Sportis Svádov-Olšinky "B" 4 4 3 16 25.5 20
8 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 4 2 5 14 27.5 23
9 SK Šachy Chlumec"C" 3 3 5 12 24.0 17
10 TJ Klášterec n.O."C" 3 2 6 11 24.5 19
11 ŠK Spartak Ústí n.L. "D" 3 1 7 10 22.0 17
12 ŠK Spartak Ústí n.L. "E" 1 4 6 7 19.0 13

Aktuální povídání

Ostatní turnaje

Krajský přebor mládeže 

v Chomutově (04-05 / 06 . 2022)


TOPlist