VÍTEJTE

Vážení šachoví nadšenci, vítejte na stránkách děčínského šachového klubu SK Děčín, kde Vás pravidelně informujeme o naší činnosti.

Pro návštěvníky tohoto webu jsou kromě výsledků připravena také povídání ze zápasů a turnajů obsahující analýzy partií a fotografie.

Pokud byste se chtěli stát členy našeho klubu, přijďte se k nám podívat a uvidíte - určitě si zahrajete.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz ohledně šachu, těchto stránek nebo pokud byste nás chtěli nějak podpořit, pište na: info@skdecin.cz

2. liga "B"- 9. kolo

Šach. 6 Karlovarský šk. Tietz "A" ELO - 4 SK Děčín ELO 5 : 3
2/1 IM Hagarová, Zuzana (w) 2280 - FM Natsidis, Christoph (b) 2352 1 - 0
2/2 FM Špreňar, Petr (b) 2300 - Buchcar, Tomáš (w) 2149 ½ - ½
2/3 FM Soukup, Jiří (w) 2401 - Babička, Michal (b) 2028 1 - 0
2/4 Fryč, Miroslav (b) 2168 - Sochor, Jiří (w) 2153 ½ - ½
2/5 Čontoš, Václav (w) 2169 - Valeš, Václav (b) 2143 ½ - ½
2/6 Procházka, Dalibor (b) 2138 - FM Sejkora, Vlastimil (w) 2152 ½ - ½
2/7 Bicek, Richard (w) 2146 - Janda, Zdeněk (b) 2073 0 - 1
2/8 Krejčík, Jiří (b) 2091 - Průdek, Jiří (w) 2041 1 - 0

KPII.B - 9. kolo

Šach. 7 ASK Lovosice ELO - 3 SK Děčín "C" ELO 3 : 5
3/1 CM Beneš, Petr (w) 2096 - Černý, Jakub (b) 1990 1 - 0
3/2 Mrišo, Miloš (b) 1709 - Lešák, Ondřej (w) 1871 ½ - ½
3/3 Hašlar, Svatopluk (w) 1768 - Mašek, Daniel (b) 1740 0 - 1
3/4 Patrák, Lukáš (b) 1769 - Klátil, Pavel (w) 1609 0 - 1
3/5 Pošva, Jaroslav (w) 1761 - Slavík, Jan (b) 1624 0 - 1
3/6 Mrišová, Eliška (b) 1641 - Purkyt, Jaroslav (w) 1578 ½ - ½
3/7 Nedoma, Petr (w) 1720 - Černý, Lumír (b) 1678 1 - 0
3/8 Krejčí, Josef (b) 1598 - Jusko, Jindřich (w) 1460 0 - 1

Grand prix Most - Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 1 Frantsev Iegor 1284 ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek 6,5 24,5 31
2 3 Mikulka Martin Michael 1189 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6,5 22,5 29
3 6 Jindra Jakub 1133 TJ Klášterec nad Ohří 5 26,5 33
4 10 Nacházel Václav 1005 SK Šachy Chlumec 5 23 29,5
5 5 Stibor Ondřej 1154 SK Šachy Chlumec 5 21 27,5
16 19 Málková Anastázie 0 SK Děčín 3 20 24
30 12 Bromová Rozálie 0 SK Děčín 0,5 13,5 16,5

Grand Prix Most- Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 1 Václavík Jan 2028 ŠK Teplice 7 27 32,5
2 3 Lev Lukáš 1603 Klub šachistů Štětí 5,5 26,5 32
3 5 Mrkvan František 1516 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,5 23,5 30,5
4 2 Peroutka Šimon 1648 TJ Sokol Údlice 5 26,5 33,5
5 8 Semová Lada 1463 ŠK Teplice 5 24,5 31,5
11 27 Machka Vít 1089 SK Děčín 4,5 19 24
14 15 Jusko Jindřich 1319 SK Děčín 4 22 27
45 42 Polyakov Andrey 0 SK Děčín 2 13,5 17,5
47 39 Novák Pavel 0 TJ Klášterec nad Ohří 1 14,5 18,5

Grand Prix Most- Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body PH 2 PH 3
1 5 Chaloupka Karel 1587 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 7 22,5 28,5
2 1 Hurtík Matěj 1928 1. Novoborský ŠK 6 23,5 30,5
3 7 Toman Jan 1572 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5 20,5 27,5
4 2 Škuthan Radek 1731 ŠK Teplice 4 22,5 29,5
5 6 Černý Michal 1573 ŠK Teplice 4 19 26
8 3 Mašek Daniel 1700 SK Děčín 3,5 18 24
15 14 Veselý Jaroslav 1103 SK Děčín 1 16 21